KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8759264
nr 875 9264
Carlo Rosberg
(1902-1994), Danmark
Träsnitt, Carlo Rosberg, 46/50, signerad, -60, motivet: 38x50
Carlo Rosberg, dansj bildkonstnär född 1902, död 1994.
Utrop:
300 kr
måndag 17 februari 2014
kl 19:00:18